ERZ-E08B331CS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERZ-E08B331CS
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10.5MM
Arkusze danych: ERZ-E08B331CS.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERZ-E08B331CS
Part Number ERZ-E08B331CS Producent Panasonic
Opis VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10.5MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 589724 pcs Arkusz danych ERZ-E08B331CS.pdf
Napięcie warystora (typ) 330V Napięcie warystora (min) 297V
Napięcie warystora (maks.) 363V Seria ZNR®
Opakowania Bulk Package / Case Disc 10.5mm
Inne nazwy ERZE08B331CS temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 270V
Maksymalna V AC 210V Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 58J
szczegółowy opis 330V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm Prąd - przepięcia 3.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 300pF @ 1kHz