ERO-S2PHF5R23
Przegląd produktów
Part Number: ERO-S2PHF5R23
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES 5.23 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: ERO-S2PHF5R23.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ERO-S2PHF5R23
Part Number ERO-S2PHF5R23 Producent Panasonic
Opis RES 5.23 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4703 pcs Arkusz danych ERO-S2PHF5R23.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Seria ERO Tryb panel 5.23 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy EROS2PHF5R23
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.23 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film