ERO-S2PHF2260
Przegląd produktów
Part Number: ERO-S2PHF2260
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES 226 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: ERO-S2PHF2260.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ERO-S2PHF2260
Part Number ERO-S2PHF2260 Producent Panasonic
Opis RES 226 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4217 pcs Arkusz danych ERO-S2PHF2260.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Seria ERO Tryb panel 226 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy EROS2PHF2260
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 226 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film