ERJ-S1DF2000U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DF2000U Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERJ-S1DF2000U
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES SMD 200 OHM 1% 3/4W 2010
Arkusze danych: ERJ-S1DF2000U.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERJ-S1DF2000U
Part Number ERJ-S1DF2000U Producent Panasonic
Opis RES SMD 200 OHM 1% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 454661 pcs Arkusz danych ERJ-S1DF2000U.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria ERJ Tryb panel 200 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy ERJS1DF2000U
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 200 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film