ERJ-PB3B2001V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB3B2001V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERJ-PB3B2001V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES SMD 2K OHM 0.1% 1/5W 0603
Arkusze danych: 1.ERJ-PB3B2001V.pdf2.ERJ-PB3B2001V.pdf3.ERJ-PB3B2001V.pdf4.ERJ-PB3B2001V.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERJ-PB3B2001V
Part Number ERJ-PB3B2001V Producent Panasonic
Opis RES SMD 2K OHM 0.1% 1/5W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria ERJ Tryb panel 2 kOhms
Moc (W) 0.2W, 1/5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy ERJPB3B2001V
P20004TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film