ERJ-P6WF2002V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WF2002V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERJ-P6WF2002V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES SMD 20K OHM 1% 1/2W 0805
Arkusze danych: 1.ERJ-P6WF2002V.pdf2.ERJ-P6WF2002V.pdf3.ERJ-P6WF2002V.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERJ-P6WF2002V
Part Number ERJ-P6WF2002V Producent Panasonic
Opis RES SMD 20K OHM 1% 1/2W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 759670 pcs Arkusz danych 1.ERJ-P6WF2002V.pdf2.ERJ-P6WF2002V.pdf3.ERJ-P6WF2002V.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria ERJ Tryb panel 20 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy ERJP6WF2002V
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.75mm) cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 20 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film