ERJ-MP2MF22MU
PanasonicPanasonic
ERJ-MP2MF22MU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERJ-MP2MF22MU
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES 0.022 OHM 1% 1W 1206
Arkusze danych: ERJ-MP2MF22MU.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERJ-MP2MF22MU
Part Number ERJ-MP2MF22MU Producent Panasonic
Opis RES 0.022 OHM 1% 1W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 298755 pcs Arkusz danych ERJ-MP2MF22MU.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±75ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Seria ERJ Tryb panel 22 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy P19340CT
temperatura robocza -65°C ~ 170°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.89mm) cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 22 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element