ERG-2SJ752E
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ752E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERG-2SJ752E
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES 7.5K OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: ERG-2SJ752E.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERG-2SJ752E
Part Number ERG-2SJ752E Producent Panasonic
Opis RES 7.5K OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1401296 pcs Arkusz danych ERG-2SJ752E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Seria ERG Tryb panel 7.5 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial, Radial Formed Inne nazwy ERG2SJ752E
Q5066096
T1112383
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 7.5 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film