ERD-S2TJ331V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ331V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERD-S2TJ331V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES 330 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: ERD-S2TJ331V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ERD-S2TJ331V
Part Number ERD-S2TJ331V Producent Panasonic
Opis RES 330 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5099 pcs Arkusz danych ERD-S2TJ331V.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -150/ -350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Seria ERDS2 Tryb panel 330 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy ERDS2TJ331V
P330BATB
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film