ERA-3ARB3482V
PanasonicPanasonic
ERA-3ARB3482V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERA-3ARB3482V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES SMD 34.8KOHM 0.1% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.ERA-3ARB3482V.pdf2.ERA-3ARB3482V.pdf3.ERA-3ARB3482V.pdf4.ERA-3ARB3482V.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERA-3ARB3482V
Part Number ERA-3ARB3482V Producent Panasonic
Opis RES SMD 34.8KOHM 0.1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria ERA-3A Tryb panel 34.8 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy ERA3ARB3482V
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 34.8 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozycja Thin Film