ERA-2HRC2201P
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERA-2HRC2201P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES SMD 0.25% 1/16W 0402
Arkusze danych: ERA-2HRC2201P.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ERA-2HRC2201P
Part Number ERA-2HRC2201P Producent Panasonic
Opis RES SMD 0.25% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4403 pcs Arkusz danych ERA-2HRC2201P.pdf
Tolerancja ±0.25% Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria ERA-2H Tryb panel 2.2 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy ERA2HRC2201P
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.2 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film