ERA-2APB3012X
PanasonicPanasonic
ERA-2APB3012X Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERA-2APB3012X
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES SMD 30.1KOHM 0.1% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.ERA-2APB3012X.pdf2.ERA-2APB3012X.pdf3.ERA-2APB3012X.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERA-2APB3012X
Part Number ERA-2APB3012X Producent Panasonic
Opis RES SMD 30.1KOHM 0.1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 269360 pcs Arkusz danych 1.ERA-2APB3012X.pdf2.ERA-2APB3012X.pdf3.ERA-2APB3012X.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±15ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria ERA-2A Tryb panel 30.1 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy P17804DKR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 30.1 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozycja Thin Film