ELL-CTV680M
PanasonicPanasonic
ELL-CTV680M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELL-CTV680M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 68UH 1.5A 100 MOHM SMD
Arkusze danych: ELL-CTV680M.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELL-CTV680M
Part Number ELL-CTV680M Producent Panasonic
Opis FIXED IND 68UH 1.5A 100 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79514 pcs Arkusz danych ELL-CTV680M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Zastawianie Shielded Seria V
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy ELLCTV680M
PCD2162TR
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 68µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.177" (4.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 100 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Aktualna ocena 1.5A