ELL-5PR1R0N
PanasonicPanasonic
ELL-5PR1R0N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELL-5PR1R0N
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 1UH 3A 21 MOHM SMD
Arkusze danych: ELL-5PR1R0N.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELL-5PR1R0N
Part Number ELL-5PR1R0N Producent Panasonic
Opis FIXED IND 1UH 3A 21 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 203842 pcs Arkusz danych ELL-5PR1R0N.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Zastawianie Shielded Seria R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy PCD2371DKR temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 3A 21 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 21 mOhm
Aktualna ocena 3A Obecny - Nasycenie 4.5A