ELJ-RF82NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-RF82NJF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELJ-RF82NJF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 82NH 110MA 4.5 OHM SMD
Arkusze danych: ELJ-RF82NJF.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ELJ-RF82NJF
Part Number ELJ-RF82NJF Producent Panasonic
Opis FIXED IND 82NH 110MA 4.5 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4636 pcs Arkusz danych ELJ-RF82NJF.pdf
Rodzaj Multilayer Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria RF
oceny - P @ Częstotliwość 8 @ 100MHz
Opakowania Original-Reel® Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy PCD1329DKR temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Non-Magnetic Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz Indukcyjność 82nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) Częstotliwość - samorezonansowa 1.4GHz
szczegółowy opis 82nH Unshielded Multilayer Inductor 110mA 4.5 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Aktualna ocena 110mA Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ELJ-RF8N2JF
ELJ-RF8N2JF
Producenci: Panasonic
Opis: FIXED IND 8.2NH 320MA 350 MOHM
Na stanie: 1875264 pcs
Pobieranie: ELJ-RF8N2JF.pdf
RFQ
ELJ-RF82NJFB
ELJ-RF82NJFB
Producenci: Panasonic
Opis: FIXED IND 82NH 110MA 4.5 OHM SMD