ELJ-RF1N8DFB
PanasonicPanasonic
ELJ-RF1N8DFB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELJ-RF1N8DFB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 1.8NH 400MA 80 MOHM
Arkusze danych: ELJ-RF1N8DFB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ELJ-RF1N8DFB
Part Number ELJ-RF1N8DFB Producent Panasonic
Opis FIXED IND 1.8NH 400MA 80 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4275 pcs Arkusz danych ELJ-RF1N8DFB.pdf
Rodzaj Multilayer Tolerancja ±0.3nH
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria RF
oceny - P @ Częstotliwość 8 @ 100MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy ELJRF1N8DFB
PCD1926TR
temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Non-Magnetic Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz Indukcyjność 1.8nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) Częstotliwość - samorezonansowa 6GHz
szczegółowy opis 1.8nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 80 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Aktualna ocena 400mA Obecny - Nasycenie -