ELJ-PC100KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PC100KF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELJ-PC100KF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 10UH 210MA 2.2 OHM SMD
Arkusze danych: ELJ-PC100KF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ELJ-PC100KF
Part Number ELJ-PC100KF Producent Panasonic
Opis FIXED IND 10UH 210MA 2.2 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6044 pcs Arkusz danych ELJ-PC100KF.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1008 (2520 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria PC
oceny - P @ Częstotliwość 20 @ 2.52MHz