ELJ-FD2R7KF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELJ-FD2R7KF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54 OHM
Arkusze danych: ELJ-FD2R7KF.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ELJ-FD2R7KF
Part Number ELJ-FD2R7KF Producent Panasonic
Opis FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4153 pcs Arkusz danych ELJ-FD2R7KF.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 (2012 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Zastawianie Unshielded Seria FD
oceny - P @ Częstotliwość 15 @ 7.96MHz
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy PCD1192CT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz Indukcyjność 2.7µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.057" (1.45mm) Częstotliwość - samorezonansowa 60MHz
szczegółowy opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 2.54 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 2.54 Ohm Max
Aktualna ocena 140mA Obecny - Nasycenie -