ELJ-FA680JFD
PanasonicPanasonic
ELJ-FA680JFD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELJ-FA680JFD
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD
Arkusze danych: ELJ-FA680JFD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELJ-FA680JFD
Part Number ELJ-FA680JFD Producent Panasonic
Opis FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 501656 pcs Arkusz danych ELJ-FA680JFD.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria FA
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 2.52MHz
Opakowania Original-Reel® Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy PCD2323DKR temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz Indukcyjność 68µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.094" (2.40mm) Częstotliwość - samorezonansowa 12MHz
szczegółowy opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Aktualna ocena 85mA Obecny - Nasycenie -