ELJ-FA2R2KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FA2R2KF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELJ-FA2R2KF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 190MA 950 MOHM
Arkusze danych: ELJ-FA2R2KF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ELJ-FA2R2KF
Part Number ELJ-FA2R2KF Producent Panasonic
Opis FIXED IND 2.2UH 190MA 950 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5201 pcs Arkusz danych ELJ-FA2R2KF.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria FA
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy ELJ-FA2R2KF2
ELJFA2R2KF
ELJFA2R2KF2
PCD1012TR
temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz Indukcyjność 2.2µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.094" (2.40mm) Częstotliwość - samorezonansowa 80MHz
szczegółowy opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 950 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Aktualna ocena 190mA Obecny - Nasycenie -