ELF-24V030A
PanasonicPanasonic
ELF-24V030A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELF-24V030A
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
Arkusze danych: ELF-24V030A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELF-24V030A
Part Number ELF-24V030A Producent Panasonic
Opis COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 36326 pcs Arkusz danych ELF-24V030A.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC -
Rozmiar / Wymiar 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm) Seria V
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Vertical, 4 PC Pin Inne nazwy ELF24V030A
PLK1125
temperatura robocza - Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość (max) 1.673" (42.50mm)
Rodzaj filtra - cechy -
szczegółowy opis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 90 mOhm (Typ) Oporność DC (DCR) (maks.) 90 mOhm (Typ)
Karta Grubość (mm) 3A Zatwierdzenia -