ELF-22V025C
PanasonicPanasonic
ELF-22V025C Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELF-22V025C
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu COMMON MODE CHOKE 2.5A 2LN TH
Arkusze danych: ELF-22V025C.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELF-22V025C
Part Number ELF-22V025C Producent Panasonic
Opis COMMON MODE CHOKE 2.5A 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 34081 pcs Arkusz danych ELF-22V025C.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC -
Rozmiar / Wymiar 1.260" L x 0.906" W (32.00mm x 23.00mm) Seria V
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Vertical, 4 PC Pin Inne nazwy ELF22V025C
PLK1337
temperatura robocza - Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość (max) 1.535" (39.00mm)
Rodzaj filtra - cechy -
szczegółowy opis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 115 mOhm (Typ) Oporność DC (DCR) (maks.) 115 mOhm (Typ)
Karta Grubość (mm) 2.5A Zatwierdzenia -