ELF-20N016A
PanasonicPanasonic
ELF-20N016A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELF-20N016A
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH
Arkusze danych: ELF-20N016A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ELF-20N016A
Part Number ELF-20N016A Producent Panasonic
Opis COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5744 pcs Arkusz danych ELF-20N016A.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC -
Rozmiar / Wymiar 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm) Seria N