ELF-18D417F
PanasonicPanasonic
ELF-18D417F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELF-18D417F
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CMC 18MH 800MA 2LN TH
Arkusze danych: 1.ELF-18D417F.pdf2.ELF-18D417F.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELF-18D417F
Part Number ELF-18D417F Producent Panasonic
Opis CMC 18MH 800MA 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 47678 pcs Arkusz danych 1.ELF-18D417F.pdf2.ELF-18D417F.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 0.945" L x 0.984" W (24.00mm x 25.00mm) Seria H
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Vertical, 4 PC Pin Inne nazwy ELF18D417F
PLK1268
temperatura robocza -20°C ~ 105°C Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Indukcyjność @ Częstotliwość 18mH @ 1kHz
Wysokość (max) 0.807" (20.50mm) Rodzaj filtra -
cechy - szczegółowy opis 18mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 655 mOhm (Typ)
Oporność DC (DCR) (maks.) 655 mOhm (Typ) Karta Grubość (mm) 800mA