ELC11D392F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELC11D392F
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 3.9MH 290MA 4.5 OHM TH
Arkusze danych: ELC11D392F.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELC11D392F
Part Number ELC11D392F Producent Panasonic
Opis FIXED IND 3.9MH 290MA 4.5 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 156906 pcs Arkusz danych ELC11D392F.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.453" Dia (11.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria ELC11D
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Vertical Cylinder
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 10kHz Indukcyjność 3.9mH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.547" (13.90mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 3.9mH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 4.5 Ohm Radial, Vertical Cylinder DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm
Aktualna ocena 290mA Obecny - Nasycenie -