EEU-TP1V272
PanasonicPanasonic
EEU-TP1V272 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-TP1V272
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: EEU-TP1V272.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-TP1V272
Part Number EEU-TP1V272 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67210 pcs Arkusz danych EEU-TP1V272.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria TP Ripple Current @ Low Frequency 2.784A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUTP1V272
P14931
temperatura robocza -40°C ~ 135°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Pojemność 2700µF Aplikacje Automotive