EEU-TP1V121B
PanasonicPanasonic
EEU-TP1V121B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-TP1V121B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: EEU-TP1V121B.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-TP1V121B
Part Number EEU-TP1V121B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 87877 pcs Arkusz danych EEU-TP1V121B.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria TP Ripple Current @ Low Frequency 377mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P15702CT
temperatura robocza -40°C ~ 135°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 120µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Pojemność 120µF Aplikacje Automotive