EEU-FS2A391
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS2A391
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu 100VDC, 390UF
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS2A391
Part Number EEU-FS2A391 Producent Panasonic
Opis 100VDC, 390UF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 1.875A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS2A391
PCE5237
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 25 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 390µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-FS2A470L
EEU-FS2A470L
Producenci: Panasonic
Opis: 100VDC, 47UF
Na stanie: 387128 pcs
Pobieranie: EEU-FS2A470L.pdf
RFQ
EEU-FS2A330
EEU-FS2A330
Producenci: Panasonic
Opis: 100VDC, 33UF
Na stanie: 483249 pcs
Pobieranie: EEU-FS2A330.pdf
RFQ
EEU-FS2A391B
EEU-FS2A391B
Opis: 100VDC, 390UF