EEU-FS1K271LB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS1K271LB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu 80VDC, 270UF
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS1K271LB
Part Number EEU-FS1K271LB Producent Panasonic
Opis 80VDC, 270UF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 80V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 840mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS1K271LB
PCE5181TB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 44 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-FS1K271B
EEU-FS1K271B
Producenci: Panasonic
Opis: 80VDC, 270UF
Na stanie: 83061 pcs
Pobieranie: EEU-FS1K271B.pdf
RFQ
EEU-FS1K271
EEU-FS1K271
Producenci: Panasonic
Opis: 80VDC, 270UF
Na stanie: 135112 pcs
Pobieranie: EEU-FS1K271.pdf
RFQ
EEU-FS1K391
EEU-FS1K391
Opis: 80VDC, 390UF
Pobieranie: EEU-FS1K391.pdf
EEU-FS1K221LB
EEU-FS1K221LB
Opis: 80VDC, 220UF
Pobieranie: EEU-FS1K221LB.pdf
EEU-FS1K271L
EEU-FS1K271L
Opis: 80VDC, 270UF