EEU-FS1E392B
PanasonicPanasonic
EEU-FS1E392B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS1E392B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 25V T/H
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS1E392B
Part Number EEU-FS1E392B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 25V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 3.056A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.82A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS1E392B
P122326TB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.49mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 14 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3900µF Aplikacje General Purpose