EEU-FS1C392L
PanasonicPanasonic
EEU-FS1C392L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS1C392L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 16V T/H
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS1C392L
Part Number EEU-FS1C392L Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 16V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 2.904A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.63A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS1C392L
P122387
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 13 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3900µF Aplikacje General Purpose