EEU-FS0J912B
PanasonicPanasonic
EEU-FS0J912B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS0J912B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 9100UF 20% 6.3V T/H
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS0J912B
Part Number EEU-FS0J912B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 9100UF 20% 6.3V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 3.056A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.82A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P122296CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.49mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 14 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 9100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 9100µF Aplikacje General Purpose