EEU-FC1H271
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H271 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FC1H271
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: EEU-FC1H271.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FC1H271
Part Number EEU-FC1H271 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 260446 pcs Arkusz danych EEU-FC1H271.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria FC Ripple Current @ Low Frequency 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFC1H271
P11257
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 82 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF