EEU-FC0J331B
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J331B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FC0J331B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: EEU-FC0J331B.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FC0J331B
Part Number EEU-FC0J331B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4731 pcs Arkusz danych EEU-FC0J331B.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria FC Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFC0J331B
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 250 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.728" (18.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje Automotive