EEU-EE2D470
PanasonicPanasonic
EEU-EE2D470 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EE2D470
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EE2D470.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EE2D470
Part Number EEU-EE2D470 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 157545 pcs Arkusz danych EEU-EE2D470.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria EE Ripple Current @ Low Frequency 385mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEE2D470
P13631
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 47µF Aplikacje General Purpose