EEU-EB1J4R7
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J4R7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EB1J4R7
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EB1J4R7.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EB1J4R7
Part Number EEU-EB1J4R7 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 718575 pcs Arkusz danych EEU-EB1J4R7.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria EB Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 49.5mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEB1J4R7
P13146
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Pojemność 4.7µF
Aplikacje General Purpose
Produkty powiązane
EEU-EB1J470SJ
EEU-EB1J470SJ
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Na stanie: 500099 pcs
Pobieranie: EEU-EB1J470SJ.pdf
RFQ
EEU-EB1J4R7S
EEU-EB1J4R7S
Producenci: Panasonic
Na stanie: 1079160 pcs
Pobieranie: EEU-EB1J4R7S.pdf
RFQ
EEU-EB1J4R7SH
EEU-EB1J4R7SH