EEU-EB1J2R2SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J2R2SB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EB1J2R2SB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EB1J2R2SB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EB1J2R2SB
Part Number EEU-EB1J2R2SB Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5018 pcs Arkusz danych EEU-EB1J2R2SB.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria EB Ripple Current @ Low Frequency 16.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.2mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEB1J2R2SB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2.2µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 2.2µF
Aplikacje General Purpose
Produkty powiązane
EEU-EB1J330B
EEU-EB1J330B
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Na stanie: 5092 pcs
Pobieranie: EEU-EB1J330B.pdf
RFQ
EEU-EB1J2R2S
EEU-EB1J2R2S
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
Na stanie: 4848 pcs
Pobieranie: EEU-EB1J2R2S.pdf
RFQ
EEU-EB1J221B
EEU-EB1J221B
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Pobieranie: EEU-EB1J221B.pdf
EEU-EB1J330S
EEU-EB1J330S
Pobieranie: EEU-EB1J330S.pdf
EEU-EB1J2R2
EEU-EB1J2R2