EEU-EB1H221
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H221 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EB1H221
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EB1H221.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EB1H221
Part Number EEU-EB1H221 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 352684 pcs Arkusz danych EEU-EB1H221.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria EB Ripple Current @ Low Frequency 234mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 304.2mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEB1H221
P13131
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose