EEU-EB1C102B
PanasonicPanasonic
EEU-EB1C102B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EB1C102B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EB1C102B.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EB1C102B
Part Number EEU-EB1C102B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 251773 pcs Arkusz danych EEU-EB1C102B.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria EB Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 494.5mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEB1C102B
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-EB1A471B
EEU-EB1A471B
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Na stanie: 374483 pcs
Pobieranie: EEU-EB1A471B.pdf
RFQ
EEU-EB1C102
EEU-EB1C102
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL