EEF-UD0K680R
PanasonicPanasonic
EEF-UD0K680R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-UD0K680R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD
Arkusze danych: EEF-UD0K680R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-UD0K680R
Part Number EEF-UD0K680R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76791 pcs Arkusz danych EEF-UD0K680R.pdf
Napięcie - znamionowe 8V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap UD
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2917 (7343 Metric) Inne nazwy PCE3265CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm
szczegółowy opis 68µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF