EEF-SX0D331R
PanasonicPanasonic
EEF-SX0D331R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-SX0D331R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-SX0D331R
Part Number EEF-SX0D331R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97621 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 2V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap SX
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2917 (7343 Metric) Inne nazwy PCE4281CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm szczegółowy opis 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose