EEF-ST0E271R
PanasonicPanasonic
EEF-ST0E271R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-ST0E271R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Arkusze danych: EEF-ST0E271R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-ST0E271R
Part Number EEF-ST0E271R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72705 pcs Arkusz danych EEF-ST0E271R.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap ST
Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz oceny -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy PCE5050CT temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm
szczegółowy opis 270µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF