EEF-SL0E151R
PanasonicPanasonic
EEF-SL0E151R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-SL0E151R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
Arkusze danych:
3500 pcs
7000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-SL0E151R
Part Number EEF-SL0E151R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 115580 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap SL
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2917 (7343 Metric) Inne nazwy EEFSL0E151R
PCE4449TR
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
szczegółowy opis 150µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF