EEF-SL0D221ER
PanasonicPanasonic
EEF-SL0D221ER Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-SL0D221ER
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Arkusze danych: EEF-SL0D221ER.pdf
3500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-SL0D221ER
Part Number EEF-SL0D221ER Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 104963 pcs Arkusz danych EEF-SL0D221ER.pdf
Napięcie - znamionowe 2V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap SL
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy EEFSL0D221ER temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm szczegółowy opis 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose