EEF-LL0E151R
PanasonicPanasonic
EEF-LL0E151R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-LL0E151R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
Arkusze danych: EEF-LL0E151R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-LL0E151R
Part Number EEF-LL0E151R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5031 pcs Arkusz danych EEF-LL0E151R.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap LL
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2917 (7343 Metric) Inne nazwy EEFLL0E151R
PCE4326TR
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm
szczegółowy opis 150µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF