EEE-TG1E470P
PanasonicPanasonic
EEE-TG1E470P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-TG1E470P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-TG1E470P.pdf2.EEE-TG1E470P.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-TG1E470P
Part Number EEE-TG1E470P Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 300355 pcs Arkusz danych 1.EEE-TG1E470P.pdf2.EEE-TG1E470P.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria TG Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEETG1E470P
PCE4067TR
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1 Ohm @ 100kHz szczegółowy opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 47µF Aplikacje Automotive