EEE-HP0J100R
PanasonicPanasonic
EEE-HP0J100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-HP0J100R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 6.3V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-HP0J100R.pdf2.EEE-HP0J100R.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-HP0J100R
Part Number EEE-HP0J100R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 6.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 625815 pcs Arkusz danych 1.EEE-HP0J100R.pdf2.EEE-HP0J100R.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%