EEE-HD1HR47R
PanasonicPanasonic
EEE-HD1HR47R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-HD1HR47R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-HD1HR47R.pdf2.EEE-HD1HR47R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-HD1HR47R
Part Number EEE-HD1HR47R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 574041 pcs Arkusz danych 1.EEE-HD1HR47R.pdf2.EEE-HD1HR47R.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria HD-V Ripple Current @ Low Frequency 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.5mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE4971CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 12 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 0.47µF Aplikacje Automotive, High Temperature Reflow