EEE-HB1E221P
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-HB1E221P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-HB1E221P.pdf2.EEE-HB1E221P.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-HB1E221P
Part Number EEE-HB1E221P Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 255402 pcs Arkusz danych 1.EEE-HB1E221P.pdf2.EEE-HB1E221P.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria HB Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 323mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEEHB1E221P
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje Automotive