EEE-HA1J220P
PanasonicPanasonic
EEE-HA1J220P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-HA1J220P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-HA1J220P.pdf2.EEE-HA1J220P.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-HA1J220P
Part Number EEE-HA1J220P Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 171623 pcs Arkusz danych 1.EEE-HA1J220P.pdf2.EEE-HA1J220P.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria HA Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 51mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE4229CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive